• Národný projekt POP3

• Poďakovanie

• Ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju za možnosť zrealizovať projekt s názvom Preliezková zostava. Z BSK sme dostali časť nákladov na úhradu projektu. Vďaka dotácii dostali deti na školský dvor novú, bezúdržbovú, bezpečnú preliezku.

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj – najlepšie miesto pre život.

• Projekt

• Preliezku lanový park sme získali realizovaním projektu Lepšie podmienky pre deti.
            Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie Ekopolis a spoločnosti Slovnaft a.s. v rámci programu Dobrý sused. Finančná dotácia nám bola poskytnutá vo výške 1000 Eur.

Projekt sa realizoval aj vďaka rodičovskému združeniu, ktoré nám pomohlo dofinancovať preliezku.

Všetkým veľmi pekne ďakujeme.

• Projekty

• Preliezku lanový park sme získali realizovaním projektu Lepšie podmienky pre deti. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie Ekopolis a spoločnosti Slovnaft a.s. v rámci programu Dobrý sused.

Koncom septembra 2020 bola zrealizovaná výstavba detského ihriska, ktoré slúži  pre deti materskej školy. Materská škola získala finančný príspevok z programu Podpora rozvoja športu na rok 2019 pre projekt s názvom:

Výstavba detského ihriska

Poskytovateľ: Úrad vlády SR
            Verejný obstarávateľ: Materská škola, Kaméliová 10, 821 07  Bratislava
            Program: Podpora rozvoja športu 2019
            Podprogram: č.2: výstavba detských ihrísk
            Výška dotácie: 8 000,00€
            Termín realizácie projektu: júl - september

Sme radi, že sme mohli zrealizovať projekt s názvom Výstavba detského ihriska v areáli Materskej školy Kaméliová 10, Bratislava, ktorý sa uskutočnil vďaka finančnej podpore poskytovateľa „Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky – program „Podpora rozvoja športu na rok 2019“.  Areál materskej školy sme obohatili o  dve preliezkové zostavy, ktoré sú navzájom prepojené. Preliezkové zostavy sú vybavené na podporu a rozvoj motorických a kognitívnych zručností prostredníctvom zábavných aktivít. Veríme, že pozitívne podporíme pohybovú aktivitu detí a nové ihrisko sa im bude páčiť.

Poďakovanie BSK - participatívny rozpočet

V rámci participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja sme dostali množstvo hlasov od vás, ktorým vďačíme za možnosť zrealizovať projekt Školský areál. V areáli  na Kaméliovej sme vytvorili oddychovú zónu  pri pieskoviskách novými lavičkami a tiež lavičkami v altánku, kde sa budú realizovať aj výchovno-vzdelávacie aktivity. V areáli na Hnileckej sa nám podarilo vytvoriť tienenie nad pieskoviskami a tiež ochranu pred ich znečistením.

• Územná dotácia - poďakovanie BSK

• Chceme sa poďakovať Bratislavskému samosprávnemu kraju, že sme mohli zrealizovať projekt Lepšie podmienky pre materskú školu. Vďaka realizácii tohto projektu sme získali novú vinylovú podlahu vo veľkej chodbe. Novou podlahou a novými farbami sme dosiahli zároveň väčšiu svetlosť na spoločnej hlavnej chodbe.