• Kaméliová, Hnilecká - návšteva divadelného predstavenia

• Dňa 19.03.2020 pôjdeme všetci v dopoludňajších hodinách do divadla Aréna na rozprávku s pesničkami o zvieratkách, ktoré uviazli na letisku a o tom, že lož má krátke nohy a klamať sa nevypláca. Názov rozprávky: Zvieratká na letisku alebo líšky neklamú. Prosím, priveďte deti do 07,30 hod. Deťom je potrebné dať slušné oblečnie - nie tepláky.

• Dňa 12.3. budú mať deti v našej Mš výchovný koncert s názvom Ja som dobrý remeselník. Cez obraz jarmoku vniknú do tajov rôzych remesiel, výrobou hudobných nástrojov a ich spojenie s ľudovou piesňou, ktorá bola súčasťou života našich predkov.

• Dňa 4.3. na deti čaká zábavná bublinová show. Deti budú zapojené do vystúpenia, budú asistovať bublinárovi a nachvíľu sa aj oni stanú malými bublinármi.

• Kaméliová, Hnilecká - 2%

• Vážení rodičia,

priatelia materskej školy, pomôžte aj Vy nasmerovať 2% daní na naše Rodičovské združenie pri MŠ Kaméliová 10, Bratislava a Rodičovské združenie pri MŠ Hnilecká. Povedzte o nás svojim priateľom i známym a pomôžte nám získať čo najvyššiu sumu.

Dovoľte poďakovať sa Vám aj touto cestou za Vašu doterajšiu všestrannú podporu našej materskej školy a jej aktivít. I vďaka Vášmu ústretovému postoju sa nám  - Materskej škole stále darí pripravovať pre naše deti kvalitné podmienky a prostredie na výchovno-vzdelávacie a zábavné činnosti a úspešnú prípravu do ďalšieho života. Vedenie školy a Rodičovské združenie neustále hľadajú možnosti pomoci škole. Zákon o daniach z príjmov umožňuje občanom Slovenskej republiky i v tomto roku rozhodnúť o 2% zo zaplatenej dane na verejnoprospešný účel. Medzi tými, ktorí splnili všetky podmienky prijímateľa dvoch percent dane, je Občianske združenie:

SRRZ - RZ pri Materskej škole Vyhlasenie-MS_Kameliova(1).pdf​​​​​​​

Kaméliová 10

821 07  Bratislava

IČO: 173196170812

a tiež:

SRRZ - RZ pri Materskej škole Vyhlasenie-MS_Hnilecka(1).pdf

Hnilecká 2

821 07  Bratislava

IČO: 173196170906

• Kaméliová - zber plastov a papiera, batérie

• Milí rodičia, ak máte doma papier, plasty, prípadne batérie, prineste ich prosím zajtra - štvrtok 13.02.2020, máme objednaný odvoz nášho zberu.

Ďakujem za spoluprácu

• Dnes 10.02.2020 sme mali veselý deň s pirátmi, princeznami, vílami, spidermanmi... Mali sme veselú hudobnú zábavu s ujom Ľubom.

• Kaméliová - Kúzelník Ivan

• Ako nám bolo s kúzelníkom.

• Kaméliová, Hnilecká - platby

• Vážení rodičia, prosím o dodržanie splatnosti úhrady za školné a stravu do 10.02.2020 - pondelok, a ZRPŠ vo výške 40,- Eur do 15.02.2020. Ďakujem