• Voľné miesta v našej materskej škole

    • Pozícia: účtovník/čka - ekonóm - https://www.edujobs.sk/praca/57605?regions=1

      Termín nástupu: 01.11.2024, 100% úväzok
      Platové podmienky
      Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
      Znalosť práce s PC:
      alosť práce s PCMicrosoft Office, internet, Trimmel
      Vzdelanie:
      Minimálne úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania, resp. vysokoškolské vzdelanie (1., 2. stupeň) ekonomického zamerania.
      Ďalšie požiadavky:
      Účtovníctvo so zameraním na účtovníctvo v rozpočtovej organizácii - školstvo
      Ovládanie účtovníctva/výkazníctva a podvojného účtovníctva (MS Excel - tabuľky,)
      Znalosť aktuálnych právnych predpisov v oblasti účtovníctva a daní
      Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
      Bezúhonnosť
      Samostatnosť
      Náplň práce:
      - komplexné spracovanie agendy finančného účtovníctva podľa
      platnej legislatívy, metodiky a interných predpisov školy v
      podvojnom účtovníctve
      - ovládanie zákona 431/2002 o účtovníctve, účtovnej osnovy a
      postupov účtovania
      - zostavenie účtovných závierok - finančné a účtovné výkazy
      - dohľad nad platbami a príjmami a zabezpečenie včasného
      vyhotovovania platieb v bankovom systéme
      - komplexné zabezpečenie rozpočtovníctva
      - tvorba, aktualizácia, zmeny v sledovaní čerpania rozpočtu príjmov
      a výdavkov,
      - spracovanie správy o hospodárení
      - spracovávanie štatistických výkazov
      - vykonávanie evidencie majetku školy a súvisiacej agendy
      - zabezpečovanie, realizovanie a kontrola činností súvisiacich s inventarizáciou majetku školy
      - spracovávanie výkazov o inventarizácii majetku školy a vyhotovovanie inventárnych kariet
      Kvalifikačné a osobné predpoklady na výkon práce:
      - znalosť zákona o účtovníctve a postupov účtovania pre rozpočtové organizácie,
      - prax v rozpočtovej organizácii (školstvo) výhodou
      - ovládanie práce s PC,
      - organizačné a komunikačné schopnosti,
      - zodpovedný prístup k práci,
      - bezúhonnosť,
      - zdravotná spôsobilosť,
      - ovládanie štátneho jazyka.
      Požadované doklady:
      - žiadosť o prijatie do zamestnania,
      - profesijný životopis,
      - kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
      - písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
      Životopis pošlite na: personalne@mskameliova.sk,
      telefonicky sa môžete informovať na: 02/45245962, 0910430230

      Pozícia - pedagogický asistent - 50% uväzok

      Kvalifikačné predpoklady: Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z., - potrebné je minimálne vzdelanie s maturitou, kvalifikácia je výhodou. V prípade, že uchádzač nemá požadované vzdelanie musí mať maturitu zo slovenského jazyka.

      Do našej materskej školy hľadáme na polovičný úväzok pedagogického asistenta/pedagogickú asistentku. Práca je vhodná aj pre začínajúceho asistenta. Životopis v slovenskom jazyku pošlite na: personalne@mskameliova.sk

      Ďalšie požiadavky

      Hľadáme do nášho priateľského kolektívu milú, empatickú, komunikatívnu a kreatívnu pedagogickú asistentku s kladným vzťahom k deťom s nástupom od 1.10.2024 na 50% úväzok.

      Požiadavky:

      komunikačné a organizačné schopnosti

      samostatnosť, zodpovednosť, tímová práca.

      Pozícia je vhodná aj pre začínajúceho pedagogického asistenta

      Pozícia - pomocná sila do kuchyne - 50% úväzok

      Termín nástupu: 01.10.2024

      Vzdelanie: Pracovné skúsenosti v oblasti gastronómie sú vítané. K svojej práci budete potrebovať aj tzv. preukaz pre prácu v potravinárstve.

      Práca je na 4 hodiny v dopoludňajších hodinách (08:00 - 12:00 hod.), pracovisko Hnilecká
      Čo budete potrebovať:
      - osvedčenie o odbornej spôsobilosti a epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods.1 )
      - zdravotný preukaz
      - HACCP výhodou
      - príslušné pracovné skúsenosti sú vítané
      - ochotu a chuť pracovať
      - flexibilitu a dochvíľnosť
      - pomocné práce pri príprave jedál
      - pomocné práce pri výdaji jedál
      - umývanie bieleho a čierneho riadu
      - udržiavanie čistoty v kuchyni

      Životopis v slovenskom jazyku s kontaktnými údajmi pošlite na mail: personalne@mskameliova.sk, telefonicky sa môžete informovať: 02/45244275, 0910/430230.

      Životopis pošlite na e-mail: personalne@mskameliova.sk

    • zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

      • Materská škola Kaméliová 10, Bratislava
      • Kaméliová 02 45 24 59 62,
        0910 430 230
        /Hnilecká 02 45 24 11 34,
        0910 380 320
      • Kaméliová 10

        82107 Bratislava
        Slovakia
      • 06:30 – 17:00 hod.
      • Pondelok 11:00 - 12:00 hod.
        Streda 11:00 - 12:00 hod.
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje