• Dopravné ihrisko

• Kaméliová, Hnilecká

V spolupráci so ZŠ Železničná navštívime dopravné ihrisko v tomto areáli.

Kaméliová - 28.04.2022 v dopoludňajších hodinách.

Hnilecká - 29.04.2022 v dopoludňajších hodinách a trieda Lienky.

Prosím, priveďte deti včas do 07:30 hod.

Ďakujeme za spoluprácu

• Nové informácie

Vážení rodičia,

oznamujeme vám, že od 02.05.2022 bude prevádzka materskej školy od 06:30 hod - 17:00 hod.

Od pondelka budú opäť v prevádzke zberné triedy.

Na Hnileckej je zberná trieda - Trpaslíci, na Kaméliovej je potrebné prísť cez hlavný vchod a odovzdať dieťa v zbernej triede - pri jedálni.

Zmena stravnej jednotky:

Od 01.05.2022 sa mení cena stravnej jednotky na 1,54 Eur.

Zmena v poplatku za školné: ak má dieťa prerušenie, poplatok za školné sa neodpúšťa.

Letná prevádzka:

Príspevok - školné sa neuhrádza - ak dieťa nechodí do MŠ počas letných školských prázdnin. Nevzťahuje sa to na prípad, ak je dieťa záväzne na letnú dochádzku prihlásené, a nenastúpi do MŠ.

• 2%

Vážení rodičia,

do konca tohto týždňa - 30.04.2022 je ešte možné podať 2%. Ak ste ešte nevyužili túto možnosť, budeme radi, ak podporíte našu materskú školu. Ďakujeme

• Pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania

pripomínam termín podania žiadosti na pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania.

Okresm súhlasu z psychologického vyšetrenia je potrebné mať aj súhlas pediatra, informovaný súhlas a žiadosť.

Prikladám tlačivo pre pediatra, informovaný súhlas a žiadosť.

Deti, ktoré ostanú v MŠ je potrebné zapísať do ZŠ. Pri zápise oznámiť pokračovanie v MŠ.

Tlačivá:

Suhlas_lekara.doc

Informovany_suhlas_k_pokracovaniu_-_2022.doc

Ziadosto_pokracovanie_v_povinnom_predprimarnom_vzdelavani_2022.doc

Termín je do 30.04.2022.

Informácia zo školského zákona.

Ak dieťa po dovŕšení šiesteho roka veku nedosiahlo školskú spôsobilosť, riaditeľ materskej školy rozhodne o pokračovaní plnenia povinného predprimárneho vzdelávania v materskej škole na základe písomného súhlasu príslušného zariadenia poradenstva a prevencie, písomného súhlasu všeobecného lekára pre deti a dorast a s informovaným súhlasom zákonného zástupcu alebo zástupcu zariadenia a priloží žiadosť.

• Materská škola Kaméliová 10, Bratislava
        • Kaméliová 10 82107 Bratislava Slovakia