• Oslava MDD - Kaméliová

V dnešný deň prevládala zábava na tému piráti. Deti plnili úlohy na stanoviskách a nakoniec mali diskotéku s bublinami.

• Kurz plávania pre prihlásených predškolákov

Vážení rodičia, pripomínam,

že zajtra 30.05.2023 začína deťom kurz plávania.

Nezabudnite deťom pripraviť a priniesť:

• ruksak
            • plavky – pre dievčatá sa odporúčajú jednodielne plavky,

pre chlapcov nie sú vhodné bermudy

• plavecká čiapka – povinná pre každého účastníka bez ohľadu na dĺžku vlasov
            • okuliare (dobrovoľné)

uterák a protišmykové prezuvky.

Kurz bude pravidelne utorky a štvrtky do 29.06.2023.

Prvá skupina ide z MŠ Hnilecká, potrebné je prísť do MŠ o 07:15 hod. !!!

• Exkurzia jahody - Kaméliová

Zajtra 23.05.2023 - pôjdeme do sadov v Dunajskej Lužnej. Naplánovanú exkurziu majú - Motýliky, Sovičky, Včielky, Slniečka a Pašinkovia. V prípade nižšieho počtu detí, pôjdu na exkurziu zajtra aj Lienky a Mravčekovia.

Na exkurziu je potrebné dať deťom pevnú obuv. Pôjdeme za každého počasia.

Prosím, priveďte deti do 07:30 hod.

• Aktivity - máj

Aj na máj máme pre deti pripravený pestrý program:

03.05. - Divadlo Babadlo: Sen jedného duba - Kaméliová, Hnilecká

09.05. - Dopravná výchova v Trnave - Dopravné ihrisko RM Jet: predškoláci

z MŠ Hnileckápredškoláci z Pašinkov a Slniečok

10.05.Dopravná výchova v Trnave - Dopravné ihrisko RM Jet: Mravčekovia                          a Lienky

11.05.celá MŠ Hnilecká - celodenný výlet do Smoleníc - prehliadka zámku,                     pre predškolákov je pripravená exkurzia včelína s tvorivou dielňou. Deti si                   prinesú ruksak s desiatou a olovrantom - pečivo - chlieb, ovocie                               nakrájané v krabičke, keksík, nápoj vo fľaši, ktorá netečie, vreckovky. Deti majú            obed zabezpečený v reštaurácii (vývar so slížami, kuracie soté s ryžou, kompót,             nápoj). V tento deň sú deti odhlásené zo stravy. Priviesť deti do MŠ je                         potrebné najneskôr do 07:30 hod. Ak má dieťa dostať pred cestou tabletku,              aby  mu v autobuse nebolo nevoľno, je potrebné vopred informovať pani                         učiteľku. Tabletku zabezpečuje rodič.

16.05. - fotografovanie MŠ Hnilecká - prihlásené deti

17.05. - fotografovanie MŠ Kaméliová - prihlásené deti

18.05. - celá MŠ Kaméliovácelodenný výlet do Smoleníc - prehliadka zámku,                     pre predškolákov je pripravená exkurzia včelína s tvorivou dielňou. Deti si                   prinesú ruksak s desiatou a olovrantom - pečivo - chlieb, ovocie                               nakrájané v krabičke, keksík, nápoj vo fľaši, ktorá netečie, vreckovky. Deti                  majú obed zabezpečený v reštaurácii (vývar so slížami, kuracie soté s ryžou,                kompót, nápoj). V tento deň sú deti odhlásené zo stravy. Priviesť deti do MŠ              je potrebné najneskôr do 07:30 hod. Ak má dieťa dostať pred cestou tabletku,              aby  mu v autobuse nebolo nevoľno, je potrebné vopred informovať pani                        učiteľku. Tabletku zabezpečuje rodič.

23.05. - exkurzia do sadov jahôd v Dunajskej Lužnej - Motýliky, Sovičky, Včielky,                 Slniečka a Pašinkovia

26.05.exkurzia do sadov jahôd Dunajskej Lužnej - MŠ Hnilecká:Trpaslíci, Myšky,                Ježkovia, Žabky a z MŠ Kaméliová: Mravčekovia a Lienky

31.05. - MDD - zábavný dopodludňajší program s animátormi, MŠ Kaméliová