• Mš Hnilecká: Žabky

• Vystúpenie z príležitosti osláv sviatku Mesiaca úcty k starším

• Kaméliová, Hnilecká - kurz prvej pomoci, sanitka

• Dnes 29.10.2019 pracovníci Červeného kríža pripravili pre staršie deti kurz prvej pomoci, kde deti získali cenné informácie a niektoré si skúsili aj prvú pomoc. Prišla k nám sanitka, v ktorej mali deti krátku prednášku a mohli si pozrieť priestory sanitky a na chvíľu si skúsiť roľu záchranárov.

• Kaméliová, Hnilecká - predškoláci

• Vodárenské múzeum - Modrá škola

• Kaméliová - Hnilecká, prevádzka dňa 30. a 31.10.2019

• Milí rodičia, dňa 30. a 31.10.2019 je prevádzka v budove MŠ Hnilecká od 06,30 do 17,00 hod. len pre prihlásené deti na základe zisťovaného záujmu. Podľa toho sme nastavili aj prevádzku. Zbernou triedou je trieda Žabky. Deti z MŠ Kaméliová budú v triede Žabky a deti z MŠ Hnilecká v triede Myšky. Pre deti z MŠ Kaméliová je potrebné priniesť si papučky, pyžamko a kto potrebuje i náhradné oblečenie. Vo štvrtok si tieto veci zoberte domov a prineste opäť v pondelok 04.11.2019 na Kaméliovú. Ďakujem

• Kaméliová - návšteva ZŠ Železničná

• Lienky a Slniečka

• Kaméliová - krásna jeseň

• Jesenné hry triedy Mravčekovia

• Kaméliová - návšteva ZŠ Žitavská

• Dňa 18.10.2019 navštívili deti z tried Včielky a Sovičky ZŠ Žitavská.

• Hnilecká a Kaméliová

• Predškoláci z tried Žabiek a Mravčekov pocestujú dňa 24.10.2019 do Vodárenského múzea. Príchod do MŠ je povinný do 07,30 hod. Potrebné je mať pevnú obuv a ruksak. Deti dostanú so sebou desiatu aj s nápojom. Deti sa hravým a poučným spôsobom dozvedia mnohé zaujímavosti o najvzácnejšej tekutine – vode. Hry sú zamerané tak, aby vhodnými formami a metódami rozšírili poznatky detí o pitnej vode a jej distribúcii, ale aj o odpadovej vode a jej rôznom využití. Predpokladaný návrat je 12,00 hod.

• Kaméliová - Modrá škola

• Predškoláci z tried Pašinkov, Lienok a Včielok pocestujú dňa 23.10.2019 do Vodárenského múzea. Príchod do MŠ je povinný do 07,30 hod. Potrebné je mať pevnú obuv a ruksak. Deti dostanú so sebou desiatu aj s nápojom. Deti sa hravým a poučným spôsobom dozvedia mnohé zaujímavosti o najvzácnejšej tekutine – vode. Hry sú zamerané tak, aby vhodnými formami a metódami rozšírili poznatky detí o pitnej vode a jej distribúcii, ale aj o odpadovej vode a jej rôznom využití. Predpokladaný návrat je 12,00 hod.

• Kaméliová - z div. predstavenia Myšky sa hrajú

• Kaméliová, Hnilecká - predškoláci

• Dňa 07.10.2019 pôjdu v dopoludňajších hodinách predškoláci na exkurziu do sadov v Dunajskej Lužnej. Deti budú potrebovať pevnú obuv. V prípade nepriaznivého počasia pôjdu na exkurziu do výrobne.

• Kaméliová - zber papiera, plastov

• Milí rodičia, ak máte doma plasty (plastové fľaše, tetrapaky od mlieka, džúsov, plechovky od malinoviek či piva) a papier, či kartóny, prineste ich najneskôr v stredu 25.9.2019.

Máme objednaný k nášmu zberu odvoz plastov a papiera. Ďakujeme za spoluprácu.